W DNIACH 3.8 - 7.8 SKLEP BĘDZIE NIECZYNNY.

ZAMÓWIENIA ZOSTANĄ ZREALIZOWANE ZARAZ PO POWROCIE (10.8).Metrovac Air force Master Blaster 8HP Dryer

MB-3CD/220v

Nowy produkt

2 113,01 zł

Więcej informacji

Dmuchawa Metrovac Air force Master Blaster 8HPTa wytrzymała dmuchawa samochodowa o wysokiej mocy z dwoma silnikami TWIN 4.0 o łącznej mocy szczytowej 8 KM skutecznie osuszy każdy pojazd.  
Dodatkowo Dmuchawa Air Force® Master Blaster® generuje ogrzane, osuszone i przefiltrowane powietrze z prędkością do 58 500 stóp bieżących na minutę. Taki podmuch zapewnia parowanie wody, która dzięki temu nie pozostawia żadnych śladów na samochodzie.  
Oczywiście dmuchawę można bezpiecznie stosować nawet na chromie czy najdroższych lakierach.

Dmuchawa Air Force® Master Blaster® wykorzystuje ogrzane, osuszone i przefiltrowane powietrze, które pozwala na bezpieczne suszenie bez ryzyka zarysowań na drogich lakierach lub chromowanych wykończeniach.  
Proces osuszania bezdotykowego nie spowoduje powstania rys, smug czy plam pozostawianych przez ręczniki czy ściereczki zamszowe i może być wykorzystywany do osuszania wszystkich części pojazdu włącznie z silnikiem, szczelinami w karoserii i innymi trudno dostępnymi miejscami.

Profesjonalni detailerzy i pasjonaci samochodów na całym świecie wybierają Dmuchawę Air Force® Master Blaster® jako najszybszy sposób na dokładne osuszenie pojazdu z najwyższej jakości rezultatem. Konstrukcja Dmuchawy Air Force® Master Blaster® jest wykonana ze stali, aby zapewnić długotrwałe użytkowanie. 

- Dwa silniki 
- Dwustopniowy wentylator 
- 3-metrowy wąż 
- Dysza dmuchawy 
- Końcówka maksymalizująca podmuch 
- Końcówka do wąskich szczelin 
- Końcówka skupiająca podmuch „Streamer Tool” 
- Końcówka poszerzająca podmuch „Air Flare”

https://youtu.be/9bZHho9Bdxg

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Metrovac Air force Master Blaster 8HP Dryer

Metrovac Air force Master Blaster 8HP Dryer