PROFESJONALNE

KOSMETYKI SAMOCHODOWE

Metrovac Air Force Blaster 4HP Dryer

B3-CD/220v

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

1 007,32 zł

Więcej informacji

Dmuchawa Metrovac Air Force Blaster 4HPDmuchawa MetroVac Air Force® Blaster® jest idealnym narzędziem dla posiadaczy samochodów i motocykli, chcących osuszyć trudno dostępne części swoich pojazdów  

Wytwarzając ogrzane, osuszone i przefiltrowane powietrze ta mocna dmuchawa ze swoim silnikiem o dwustopniowym systemie wentylatorów o mocy szczytowej 4 KM pozwala łatwo usunąć wodę z każdego samochodu lub motocykla. Wciśnij tylko przycisk, a Dmuchawa Air Force® Blaster® całkowicie osuszy Twój motocykl w kilka minut, a woda z trudno dostępnych miejsc w Twoim samochodzie zostanie zdmuchnięta w okamgnieniu. Woda paruje z powierzchni przed utworzeniem się plam czy smug, a samochód jest całkowicie osuszony.

Ta ważąca niewiele ponad 3,5 kilograma, całkowicie stalowa Dmuchawa Air Force® Blaster® stanowi doskonały wybór jednocześnie lekkiego i wytrzymałego urządzenia osuszającego. 
W samochodach ta dmuchawa o wysokiej mocy będzie idealna do usunięcia wody z lusterek, szpar w drzwiach, spoin w karoserii, kraty wlotu powietrza, świateł i innych trudno dostępnych miejsc. 
Air Force® Blaster® wykorzystuje ogrzane, osuszone i przefiltrowane powietrze, które pozwala na bezpieczne suszenie lakierów czy chromu i zapewnia nieskazitelny efekt.

Wyposażenie Air Force® Blaster®:
- Dwustopniowy wentylator. 
- 3-metrowy wąż 
- Dysza dmuchawy 
- Końcówka maksymalizująca podmuch 
- Końcówka do wąskich szczelin 
- Końcówka skupiająca podmuch „Streamer Tool” 
- Końcówka poszerzająca podmuch „Air Flare” 
- Opcjonalny uchwyt montażowy

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Metrovac Air Force Blaster 4HP Dryer

Metrovac Air Force Blaster 4HP Dryer